sobota, 19 grudnia 2015

174. Sezon anime zima 2016 - moja lista do obejrzenia

Odwiedzam właśnie bloggera i zdałam sobie sprawę, że nie było mnie tutaj prawie miesiąc. Jest to spowodowane wieloma zmartwieniami i obowiązkami. Brak wolnego czasu dał mi się bardzo we znaki, dlatego okres świąteczny chce poświęcić na odpoczynek, a wszystkie pilne sprawy w miarę możliwości przesunąć na inny termin. Aby wrócić do rytmu pisania postów, dzisiaj przedstawiam Wam dla mnie dość przyjemny wpis, czyli przegląd anime na nadchodzący sezon, czyli listę serii, którym zamierzam się przyjrzeć bliżej.
Jeżeli jesteście ciekawi, czy sezon zima 2015/2016 mnie zainteresował, to zapraszam :)1. Akagami no Shirayuki Hime 2nd Season
Drugi sezon Akagami no Shirayuki Hime.

Data premiery: 12 styczeń

2. Ansatsu Kyoushitsu 2nd Season
Drugi sezon Ansatsu Kyoushitsu.

Data premiery: 7 styczeń
3. Boku Dake ga Inai Machi
 Satoru Fujinuma potrafi cofnąć czas, by zapobiegać nieszczęściom. Gdy zostaje świadkiem porwania dziecka, wspomnienia dotyczące serii morderstw z czasów jego dzieciństwa wracają.
Żeby zapobiec nieszczęściu używa swojej mocy. Lecz zamiast wrócić do rana tego samego dnia, został przeniesiony do swojego dzieciństwa. Będzie potrafił zapobiec morderstwom? 

Data premiery: 8 styczeń4. Dimension W
W 2072 roku problem braku energii został rozwiązany pobieraniem jej z innego wymiaru – wymiaru W. Poza wymiarem W istnieją również wymiary X, Y i Z.

Data premiery: 10 styczeń

5. Divine Gate
Anime na podstawie gry na telefon. Kiedy niebiańskie wrota się otwierają świat umarłych i niebo stają się jednością. Dzięki powołaniu specjalnego oddziału wrota zostają zamknięty, a ich istnienie staje się tylko mitem. Mija wiele lat, a odnalezienie wrót staje się celem wielu ludzi.

Data premiery: 8 styczeń

6. Durarara!!×2 Ketsu
Kolejny sezon Durarara.

Data premiery: 9 styczeń


7. Fairy Tail Zerø
Spin-off Fairy Tail

Data premiery: styczeń

8. Hai to Gensou no Grimgar
Życie nie jest łatwe. Kiedy Haruhito budzi się otacza go ciemność. Nie wie gdzie się znajduje, jak tam trafił i co tam robi. Poza nim trafiają tam kilka innych postaci. Przedzierają się razem przez świat zwany "Grimgar". Nie posiadają wspomnień, pieniędzy, ani żadnych super mocy.

Data premiery: 11 styczeń


9. Luck & Logic
W 922 roku ludzkość napotkała nagły kryzys. Stuletnia wojna w niebie dobiegła końca i bogowie, którzy przegrali postanowili znaleźć nowy dom, wybrali krainę Septpia, świat ludzi. Zaczynają atakować ludzkość, zostaje powołana specjalna jednostka policji do ochrony obywateli. 'Logicy' mają specjalne zdolności pomagające im w walce z bogami.


Data premiery: 9 styczeń

 10. Musaigen no Phantom World
W niedalekiej przyszłości potwory i duchy pojawiają się wszędzie na świecie. Pewna grupa ludzi z magicznymi zdolnościami je zwalcza.

Data premiery: 7 styczeń 
11. Norn9: Norn+Nonet
Anime na podstawie gry. Głowny bohater trafia do świata rodem z podręcznika do historii. Zapoznaje się z innymi postaciami i podróżuje po świecie w ogromnym statku latającym Norn.

Data premiery: 7 styczeń

2 komentarze: