sobota, 19 września 2015

164. Sezon anime jesień 2015 - moja lista do obejrzenia

Jesień już jest z nami, więc nadszedł czas na nowy sezon. Wiem wiem, mało osób zwróci uwagę na ten wpis, ale ja jakoś lubię je tworzyć. Dzięki temu mogę każdemu nowemu tytułowi bliżej się przyjrzeć i zobaczyć, jakie to nowe pomysły mają twórcy. Z moich wybrańców wynika, że ten sezon głównie będzie słynął z kontynuacji lubianych przez większość serii (ja jeszcze nie wszystkie obejrzałam, ale zamierzam! :P). Zapraszam zainteresowanych do dalszej części posta :)1. Gakusen Toshi Asteriks
Po zderzeniu się z Ziemią grupy meteorytów i powstaniu nowej rasy ludzi, miasto znane jako "Asterisk" zamienia się w pole bitwy sześciu największych szkół. Ayato Amagiri rozpoczął właśnie do naukę w jednej z nich - Akademii Seidoukan - i już od samego początku staje się celem ognistych ataków niejakiej "Wiedźmy Płonącej Róży". 

Data premiery: 3 październik
2. Haikyuu!! 2
Drugi sezon Haikyuu!!

Data premiery: 4 październik3. Hidan no Aria AA
Jest to historia Akari Mamiyi, pierwszorocznej uczennicy rangi E, której idolką jest jej starsza koleżanka Aria H. Kanzaki. W szkole istnieje system łączenia starszych uczniów w pary z młodszymi do treningów. Akari robi wszystko by zostać partnerką Arii. 


Data premiery: 6 październik


4. K: Return of Kings
Drugi sezon anime K-Project. 

Data premiery: 4 październik


5.  Noragami Aragoto
Drugi sezon Noragami.

Data premiery: 3 październik


6. Ore ga Ojou-sama Gakkou ni Shomin Sample Toshite Gets♥Sareta Ken
W ukrytej szkole otoczonej górami, panienki z dobrych rodzin, uczą się wszystkiego, co wysokiej klasy dama musi wiedzieć. Są one również całkowicie odcięte od świata zewnętrznego. Jednak powstał przez to problem, coraz więcej absolwentów nie radzi sobie w współczesnym świecie po ukończeniu szkoły. Aby poradzić sobie z tym problemem, postanowiono porwać zwykłego chłopaka i zapisać go, jako studenta.

Data premiery: 7 październik
7. Owari no Seraph: Nagoya Kessen-hen
Drugi sezon Owari no Seraph. 


Data premiery: 10 październik
8. Owarimonogatari
Kontynuacja Monogatari Series.

Data premiery: 4 październik


9. Shingeki! Kyojin Chuugakkou
Spin-off Attack on Titan: Junior High – historia poboczna, która przedstawia życie bohaterów głównej fabuły, jako uczniów oraz nauczycieli w szkolnej codzienności.


Data premiery: 4 październik


10.  Yuru Yuri San☆Hai!
Trzeci sezon Yuru Yuri. 


Data premiery: 6 październik

Jak oceniacie ten sezon? Znaleźliście coś dla siebie? :)
Zapraszam również na:

2 komentarze: