poniedziałek, 22 czerwca 2015

146. Sezon lato 2015 - moja lista do obejrzenia

Wreszcie mam wolne! Sesja poszła mi całkiem nieźle. No prawie, bo czekam jeszcze na wyniki jednego zaliczenia, ale profesor sam stwierdził, że szybko one nie nadejdą. Mimo wszystko mogę zająć się tym, czym chcę czyli m.in blogiem i na nudne wieczory oglądaniem anime. Pojawiły się właśnie propozycje na sezon letni 2015, więc jeżeli Was to interesuje, chciałabym pokazać, na co czekam. Zapraszam :))

1. Chaos Dragon Sekiryuu Senyaku

Akcja rozgrywa się w roku 3105, gdzie wielkie narody Donatia i Kōran prowadzą zimną wojnę by wywalczyć dominację. Na środku wyspy znajduje się mały kraj Nil Kamui, który utracił niepodległość.

Data premiery: 2 lipiec
 2. Charlotte
Historia kręci się wokół specjalnych umiejętności, które występują u niewielkiego procenta chłopców i dziewcząt w okresie dojrzewania. Yuu Otosaka wykorzystuje swoją moc bez wiedzy innych, wiodąc dość normalne życie ucznia szkoły średniej. Nagle pojawia się przed nim dziewczyna Nao Tomori. Z powodu tego spotkania, losy użytkowników specjalnych mocy zostają zagrożone.

Data premiery: 5 lipiec


3. Fate/kaleid liner Prisma☆Illya 2wei Herz!

Kontynuacja Fate/kaleid liner Prisma☆Illya.

Data premiery: 25 lipiec4. God Eater
W początkach roku 2050, nieznane formy życia zwane "komórkami Oracle" rozpoczęły niekontrolowane korzystanie z dóbr na Ziemi. Ich apetyt i niezwykłe zdolności adaptacyjne wzbudzają strach Wróg jest całkowicie odporny na broń konwencjonalną, cywilizacji grozi upadek a każdy dzień przybliża do całkowitej zagłady. Została opracowana broń, która zawiera komórki potworów i może być jedyną nadzieją na uratowanie ludzkości.

Data premiery: 5 lipiec5. Himouto! Umaru-chan
 Historia toczy się wokół chłopaka Taihei i jego małej siostrzyczki Umaru. która nie tylko jest piękna ale także dobra zarówno w nauce jak i sporcie. Jednak Himouto ma pewien sekret…

Data premiery: 9 lipiec

6. Joukamachi no Dandelion
 Historia opowiada o codziennym życiu dziewiątki rodzeństwa rodziny królewskiej obdarzonych super mocami. Są monitorowani przez ponad 200 kamer transmitujących wszystko w całym kraju. Mieszkańcy kraju, którzy oglądają transmisję, wybiorą następnego monarchę. Fabuła skupia się na Akane, trzeciej najstarszej siostrze, która może manipulować grawitacją. Jest nieśmiała i rozpaczliwie nie chce być przed obiektywem kamer.

Data premiery: 3 lipiec
7. Ranpo Kitan: Game of Laplace

Anime inspirowane na podstawie wcześniejszych prac Edogawa Ranpo.

Data premiery: 3 lipiec


Co sądzicie o sezonie lato 2015? Jest lepszy, czy gorszy od propozycji na rok 2014? :)
Zapraszam również na:

2 komentarze: